FRYZURA jaka chcesz, kiedy chcesz
PODSUMOWANIE TESTOWANIA!
Akcja testowania suchych szamponów i ekskluzywnej linii
produktów do stylizacji BATISTE STYLIST dobiegła końca!


Aż 97% testerek poleciłoby testowane produkty koleżance
— więcej informacji na temat produktów
w artykule wynikowym i infografice.
ZOBACZ PODSUMOWANIE

W domu, w podróży, na imprezie – Batiste na każdą okazję

Nie każdy ma czas na codzienne układanie i modelowanie włosów. Żyjemy w ciągłym biegu pomiędzy pracą i domem, a w takich wypadkach każda minuta jest dla nas cenna. Jeśli masz dosyć wstawania pół godziny wcześniej tylko po to, żeby doprowadzić fryzurę do porządku, a nie uśmiecha ci się ani noszenie peruki ani fryzura „na jajo”, zawsze jest jeszcze jedno wyjście: suchy szampon. Co prawda nie zastąpi codziennego mycia włosów, tak jak dezodorant nie zastąpi codziennego prysznica, ale kto powiedział, że jedno wyklucza drugie? Suchy szampon Batiste możesz stosować zarówno na „wczorajsze” włosy, jak i na świeże, nadając im przy tym większą objętość i piękny zapach.

Suchy szampon to, w telegraficznym skrócie, proszek, który wchłania sebum skóry głowy. W przypadku Batiste tym proszkiem jest skrobia ryżowa. Dzięki temu włosy zyskują drugą świeżość, stają się optycznie gęstsze i bardziej puszyste, a dodatkowo pięknie pachną. Formuła szamponów Batiste pozbawiona jest detergentów, w tym laurylosiarczanu sodu (SLS), soli aluminium i innych szkodliwych składników.

Podaruj sobie więcej czasu

Dla kogo przeznaczone są suche szampony Batiste? Przede wszystkim dla osób, które chcą czuć się i wyglądać dobrze w każdej sytuacji. Wyobraź sobie, że jesteś umówiona na wieczorne spotkanie. Nie chcesz wychodzić z domu z wilgotnymi włosami, ale z drugiej strony wypadałoby nieco je odświeżyć. Albo że wraz ze znajomymi planujecie weekendowy wyjazd na łono natury - wokół brak bieżącej wody, a mycie głowy w lodowatym strumieniu nie brzmi zbyt zachęcająco. A może jesteś matką, której zwyczajnie brakuje czasu dla siebie, a każda kąpiel średnio trzy razy przerywana jest przez płacz dziecka z drugiego pokoju. A co jeśli podczas balu lub wesela ze zgrozą uświadamiasz sobie, że twoja idealna fryzura to już tylko wspomnienie?

Batiste przydaje się zawsze i wszędzie tym bardziej, że w przeciwieństwie do wielu innych szamponów, których aplikacja wiąże się z odczekaniem kilku minut aż specyfik zacznie działać, szampony Batiste są błyskawiczne. Wystarczy spryskać włosy u nasady, następnie jedynie kilkunastosekundowy delikatny masaż skóry głowy i gotowe. Zaoszczędziłaś kwadrans lub dwa. W dodatku skrobia ryżowa, której użyto do produkcji szamponu Batiste, nie pozostawia białych śladów na włosach, dzięki czemu uda ci się uniknąć ryzykownej wpadki.

Twoje włosy pod kontrolą

Częste mycie może i nie skraca życia, ale negatywnie działa na skórę głowy, nadmiernie ją wysuszając. Przesuszanie powoduje wzmożoną produkcję sebum, a wtedy wpadamy w błędne koło – myjemy włosy po to, żeby częściej myć włosy. Z odsieczą przychodzą suche szampony Batiste – stosując je naprzemiennie z tradycyjnym myciem włosów unikamy nadmiernego wysuszania skóry, a tym samym zmniejsza się produkcja sebum. Dzięki temu włosy mniej się przetłuszczają i rzadziej potrzebują odświeżenia. Suchy szampon jest też bezpieczny dla naszej skóry. W przeciwieństwie do talku nie zatyka porów i nie wpływa na stan mieszków włosowych. Substancje lotne ulatniają się nim dotkną skóry głowy.
Ważne jest również stosowanie. Żeby szampon Batiste dał najlepszy efekt, należy go stosować na suche – świeże lub ,,’’– włosy. Produkt rozpylamy u ich nasady, najlepiej z odległości ok. 30 cm. Dzięki temu mamy pewność, że delikatna mgiełka rozłoży się równomiernie i zapewni prawidłowy efekt. Wyjątkowa formuła szamponu – oparta na skrobi ryżowej – nie wymaga wyczesywania, tylko równomiernego wmasowania produktu, chyba że przesadziłaś z ilością nałożonego specyfiku. Wtedy możesz się go pozbyć za pomocą gęstej szczotki lub suchego ręcznika.

Szwajcarski scyzoryk w puszce

Marka Batiste posiada bezkonkurencyjnie największą gamę produktów spośród wszystkich producentów suchych szamponów. Najistotniejsze są różne wersje zapachowe, dzięki którym dostosujesz szampon do swojego indywidualnego stylu. Poza zwykłą funkcją odświeżenia fryzury, szampony Batiste oferują również serię zawierającą barwniki maskujące odrosty i specjalne dodatki zwiększające objętość. Poza tym, jeśli nastąpiła wyjątkowa sytuacja, możemy użyć Batiste żeby odświeżyć dekolt lub stopy. W dodatku dostępne są one również w wersji podróżnej, która starcza nawet na pięć użyć niezależnie od długości włosów. Na produktach Batiste można więc polegać w każdej sytuacji.

Partnerem artykułu jest marka Batiste