FRYZURA jaka chcesz, kiedy chcesz
PODSUMOWANIE TESTOWANIA!
Akcja testowania suchych szamponów i ekskluzywnej linii
produktów do stylizacji BATISTE STYLIST dobiegła końca!


Aż 97% testerek poleciłoby testowane produkty koleżance
— więcej informacji na temat produktów
w artykule wynikowym i infografice.
ZOBACZ PODSUMOWANIE

Artykuł podsumowujący test konsumencki produktów marki Batiste

Włosy są wizytówką każdej kobiety. Długie czy krótkie, proste czy falowane – zawsze zależy nam na tym, by znakomicie wyglądały w każdej sytuacji. Niestety, czasami bardzo trudno je poskromić. Bywa, że puszą się i elektryzują, szybko tracą świeżość, są matowe i brakuje im „życia”. Szukamy więc produktów do ich pielęgnacji i stylizacji, które sprawią, że nasza fryzura nie tylko odzyska blask i będzie trwała, ale również nie straci na naturalności.

Specjalnie dla naszych użytkowniczek przeprowadziliśmy test konsumencki, w którym miały możliwość zapoznać się i wypróbować produkty marki Batiste. Spośród wszystkich zgłoszeń wybraliśmy aż dwieście testerek. Panie sprawdziły na własnych włosach działanie:

a. Suchego szamponu Batiste Heavenly Volume zwiększającego objętość,
b. Suchego szamponu do włosów Batiste Sweetie,
c. Lakieru Batiste Hold me Hairspray,
d. Termoochronnego sprayu Batiste Shield My Locks & Shine,
e. Wygładzającego sprayu Batiste Smooth It Frizz Tamer.

Jak oceniły poszczególne produkty?

Suchy szampon Batiste Sweetie

Szampon ten pozwala na natychmiastowe odświeżenie włosów bez konieczności użycia wody. Jego działanie polega na zaabsorbowaniu sebum i zanieczyszczeń oraz uniesieniu włosów. Dzięki temu stają się one puszyste i miękkie. 99% testerek potwierdziło odświeżający efekt użycia szamponu Batiste Sweetie.

Ważne było stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami, czyli przed jego użyciem należało wstrząsnąć opakowaniem, potem rozpylić go u nasady włosów z odległości ok. 30 cm, wmasowywać przez kilkanaście sekund aż do momentu zniknięcia skrobi, aby w końcu rozczesać i ułożyć fryzurę.

Suchy szampon Batiste Heavenly Volume

Działanie tego preparatu również polega na odświeżeniu włosów przy jednoczesnym ich uniesieniu oraz zwiększeniu objętości. Bardzo wygodne jest to, że do całego procesu nie jest potrzebna woda. Od razu po zastosowaniu szamponu włosy łatwo ułożyć.

Testerki w 96% zgodnie potwierdziły, że Batiste Heavenly Volume odświeżył ich fryzury. 8 na 10 z nich zauważyło również natychmiastowe zwiększenie objętości włosów.

Lakier Batiste Hold me Hairspray

Producent zaznacza, że lakier do włosów Hold me Hairspray zapewnia 24-godzinne utrwalenie fryzury, zwiększa objętość włosów, nie ma właściwości sklejających czy też matujących, jest odporny na wilgoć oraz zawiera keratynę, witaminę E oraz olej Inca Inchi, dzięki którym ma działanie odżywcze. Czy tak jest w rzeczywistości?

Nasze testerki oceniły lakier Batiste Hold me Hairspray bardzo dobrze. 85% z nich uznało, że doskonale utrwalił on fryzurę.

Termoochronny i nabłyszczający spray Batiste Shield My Locks Heat & Shine

Ten wyjątkowy produkt pozwala na bezpieczne stylizowanie włosów nawet z zastosowaniem wysokich temperatur, czyli przy użyciu prostownicy, lokówki czy też suszarki. Ponadto doskonale nabłyszcza i odżywia włosy dzięki keratynie, olejowi Inca Inchi oraz witaminie E. Łatwa aplikacja sprawia, że stosowanie sprayu jest bardzo przyjemne. Nasza fryzura jest dzięki niemu chroniona przed promieniami UV, co jest ważne, gdy przebywamy na słońcu. Spray świetnie się więc sprawdzi jako produkt do stylizacji włosów w czasie letnich wojaży.

Testerki w 88% zauważyły, że ich włosy po zastosowaniu Batiste Shield My Locks Heat & Shine stały się pełne blasku. Efekt jego działania był widoczny natychmiast po aplikacji.

Wygładzający spray Batiste Smooth It Frizz Tamer

Produkt przede wszystkim wygładza puszące się włosy, nawilża je oraz zapobiega ich elektryzowaniu nawet do 12 godzin. Co ważne, spray jest lekki, nie obciąża włosów i nie wzmaga ich przetłuszczania. Dodatkowo, dzięki zawartości olejku Inca Inchi, keratyny i witaminy E, pielęgnuje oraz odżywia włosy.

8 na 10 użytkowniczek testujących produkty zaznaczyło, że w ich przypadku spray Smooth It Frizz Tamer rzeczywiście ograniczył elektryzowanie oraz wygładził puszące się włosy.

Testerki były bardzo zadowolone z możliwości wypróbowania kosmetyków do włosów Batiste i aż w 97% potwierdziły, że poleciłyby produkty swojej koleżance.

Źródło: WP.PL

Alicja Barszcz